Hakkımızda

Kozmetik724 Turizm Giyim Gıda; markalaşmasının ilk adımları 2013 yılında Türkiye’nin güzide yeri olan Mersin’de 75m2’lik bir alanda başlamıştır. Toptancı olarak başladığımız bu yolculukta müşteri memnuniyetine de önem verip 2015 yılında Kocaeli Depomuzu büyüterek 850m2’lik bir alanda, deneyimli kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile toptan ve parakende müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektör de büyük başarılar elde eden ve yenilerini hedefleyen firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri taleplerini dürüst, hızlı ve doğru cevap vermeyi öncelik olarak kabul etmiştir. Firmamız her geçen gün müşterilerinin talepleri gelişen teknoloji ile kendini yenileyerek sürdürmekte ve büyümeye devam etmektedir.

Sizin için ne yapabiliriz ?

“Hizmette Sınır Yoktur!” sloganı ile tüm Türkiye’de lider olmayı hedefleyen Kozmetik 7/24 her zaman en kaliteli, en iyi hizmeti, profesyonel ekible, en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı prensip edinmiştir. Bizlere hafta içi telefon ve whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizin hepsi 100% orijinal ürünler olup, bizzat Orijinal Markaların ürün tedarikçilerinden temin edilmektedir. Tüm Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’deki tüketicilere de sadece söz de değil, özde de verdiğimiz taahhüdümüz, dürüstlük ilkemiz başta olmak üzere, alışveriş sürecinizin en başından itibaren keyifli bir deneyim olarak tamamlanması ve yeni alışverişlerde görüşebilmek prensibi üzerine kuruludur. Ürünlerinizi Güvenle Kullanabilirsiniz!

Hafta İçi 16:00 ve Cumartesi günü saat 12.30’a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz, aynı gün içerisinde kargoya verilir ve siparişinizi vermenizi takip eden, en geç 72 saat içerisinde, tüm Türkiye’de dilediğiniz adrese, teslimatınız gerçekleştirilir.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun 27 Eylül 2016 Salı günü Resmi Gazetede yayımlanan Madde-1 / 7. fıkra da yapılan değişiklik gereği artık Kozmetik ürünlerin satışında Kredi Kartına Taksit imkanı bulunmamaktadır.

İade koşulları çerçevesinde, siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 14 gün içerisinde talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi (850) 885 3799 numaralı Müşteri Destek Hattı’na ulaşarak iletebilirsiniz. İade talebiniz en kısa zamanda işleme alınır.

KATEGORİLER